Compa Readings - premierea

Compa Readings - premierea
Gelu Poenariu Adăugat Joi, 5 mai 18:24

Lume, lume! Vă aducem o veste bună: am ajuns la finalul provocării culturale COMPA! Mai jos puteți consulta lista câștigătorilor unui voucher de 100 de lei, care poate fi folosit pentru achiziționarea cărților dorite.

În perioada următoare, toți cei care au finalizat proiectul „Compa Readings” vor fi contactați de către directorii asociați ai celor șase Conferințe în vederea premierii (Banat - Nistor Levis, Moldova - Daniel Chirileanu, Muntenia - Augustin Vasilescu, Oltenia - Lucian Răcilă, Transilvania Nord - Cristi Dorgo și Ilyes Marton, Transilvania Sud - Amota Lorant și Irinel Ganea). Sperăm că ceea ce ați citit în ultima perioadă v-a îmbogățit atât din punct de vedere spiritual, cât și cultural!

1. Ureniuc Gabriela BA

2. Bălan Sonia BA

3. Pop Miriam BA

4. Timofte Andrada-Ioana MO

5. Havrestiuc Ștefania MO

6. Botezatu Diana MO

7. Nedelcu Rebecca MO

8. Drehluță Sebastian MO

9. Boca Miriam MO

10. Boca Yasmina MO

11. Iacob Lois MO

12. Bulboacă Ernest MO

13. Duliba Mara MO

14. Burghelea Mădălina MO

15. Istrate Evelyne MO

16. Coajă Tiberiu-Cosmin MO

17. Zugravu Karmina MO

18. Burghelea Ștefan MO

19. Coman Raluca-Eliza MO

20. Broască Naomi Larisa MU

21. Matei Ana MU

22. Goleanu Daria MU

23. Brînzan Sabina MU

24. Băicoianu Cristina Claudia MU

25. Dumitrescu Daria Hanelore MU

26. Mateescu Sara Andreea MU

27. Ion Ingrid Beatrice MU

28. Maftei Naomi-Felicia MU

29. Cârstica Gabriela Laura MU

30. Băicoianu Laura-Rahela MU

31. Dima Adina Noemi MU

32. Anghelache Jessica MU

33. Rupa Isac MU

34. Tapalagă Alice MU

35. Ion Sara Natalia MU

36. Ciurtin Andreea MU

37. Moldoveanu Eduard MU

38. Moldoveanu Viviana MU

39. Simon Alessia MU

40. Stănescu Serena MU

41. Ene Daria Abigail O

42. Ciochindel Adelin O

43 Cernitu Elena-Adriana O

44. Ungureanu Mihai Emanuel O

45 Răduț Thomas O

46. Băluță Tapalagă Alberto David O

47. Popescu Ana-Maria O

48. Toma Ana-Maria O

49. Vinereanu Alexandru O

50. Scarlat Jesica-Ruth O

51. Duță Daria O

52. Rușanu Irina O

53. Bodnar Bianca TN

54. Petrea Florența-Despina TN

55. Condrache Răzvan TN

56. Ardelean Tania TN

57. Márton Adel-Vivien TN

58. Cheregi Livia TN

59. Kovács Szentmártoni Szilvia TS

60. Pavel Natasha TS

61. Toncean Andrada TS

62. Feier Oana TS

63. Molnar Beatrice TS

64. Pașca Miriam Valeria TS

65. Cosgarea Damaris TS

66. Ferenczi Andrea TS

67. Blaga Singrid TS

68. Capriati Sarah TS

69. Ianosi Oliver-Loránd TS

70. Cătinean Roxana TS

71. Ghibuț Roxana TS